Pn.-Pt.: 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Adres

Jędrzychowska 57A, Zielona Góra

+48 68 322 47 40

Zadzwoń do nas

Pompy ciepła

Współpracujemy z renomowanymi producentami powietrznych pomp ciepła, dlatego wszystkie wykonywane instalacje charakteryzują się długoletnią trwałością i niezawodnością. Z przyjemnością doradzimy wybór konkretnych modeli urządzeń, aby wpłynąć na podwyższenie jakości ogrzewania domu. Korzystając z naszych kompleksowych usług, zyskujesz pewność, że wszystkie elementy instalacje będą odpowiednio dobrane, a cały projekt będzie gwarancją wydajności i oszczędności.

Wykonujemy instalacje powietrznych pomp ciepła

Zajmując się profesjonalnym projektowaniem instalacji pomp ciepła, staramy się jak najlepiej dobrać odpowiednią moc urządzeń do zapotrzebowania Twojego gospodarstwa domowego. Wycena i szczegółowa analiza – to najważniejsze etapy zakładania instalacji. Za mała moc urządzenia sprawia, że dom może stać się niedogrzany, co przekłada się na obowiązek uzupełniania braków w mocy grzewczej, a to spowoduje wzrost kosztów za ogrzewanie budynku. W związku z tym warto skorzystać z usług naszej firmy. Zapewniamy fachową wycenę, bogaty asortyment i szybki montaż powietrznych pomp ciepła.

Warto wiedzieć, że w przypadku pomp ciepła aż 75% energii może pochodzić z powietrza, podczas gdy 25% będzie czerpane z energii nieodnawialnej. Wydajne urządzenia mogą dostarczać więcej ciepła niż zużywać prądu, dzięki czemu ich eksploatacja nie jest droga. Proponowane rozwiązania nadają się do montażu w nowym budownictwie oraz w obiektach modernizowanych.

Kategorie
About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.