Pn.-Pt.: 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Certyfikowany sprzedawca

Gwarancja jakości

+48 68 322 47 40

Zadzwoń do nas

Odkurzacze centralne

Odkurzacz centralny to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia nieporównywalnie większą wygodę sprzątania domu niż odkurzacz tradycyjny. Nasza firma pomoże Ci dobrać odpowiedni odkurzacz oraz akcesoria do sprzątania. Zamontujemy w Twoim domu cały system, rozprowadzimy okablowanie oraz zainstalujemy akcesoria takie jak gniazdka ścienne i szufelki automatyczne.

 

Co to jest odkurzacz centralny?

Czy wyobrażałeś sobie kiedykolwiek odkurzacz, którego nie musisz dźwigać po całym mieszkaniu? Używając odkurzacza centralnego, nie będziesz musiał nigdy więcej gimnastykować się przy wyciąganiu urządzenia ze schowka. Potrzebujesz jedynie rury, którą podłączasz do gniazda ssącego. To takie proste!

Odkurzacz centralny to innowacyjny system, który umożliwia szybkie i bardzo wygodne sprzątanie dużych przestrzeni. Urządzenie składa się z rurek umieszczonych pod podłogą, gniazdek ssących, do których podłącza się rurę odkurzacza oraz z jednostki centralnej.

Jak taki system działa? Po podłączeniu rury do gniazda możesz zacząć sprzątać. Wszystkie zanieczyszczenia, które zostaną pobrane do rury odkurzacza, są transportowane rurkami znajdującymi się pod podłogą do jednostki centralnej, z której możesz łatwo je usunąć.

 

Zalety odkurzacza centralnego

Wygoda — by wysprzątać mieszkanie, potrzebujesz jedynie rury odkurzacza, którą podłączasz do gniazdka. Nie musisz gimnastykować się, wyciągać urządzenie z zakamarków swojego mieszkania i przenosić go z jednego pomieszczenia do drugiego, by posprzątać.

Pojemność — jednostki centralne są nieporównywalnie bardziej pojemne niż worki znajdujące się w odkurzaczach tradycyjnych. Dzięki temu nie musisz ciągle kupować nowych worków. Wystarczy, że opróżnisz pojemnik zamontowany w jednostce centralnej.

Czystsze powietrze — odkurzacze centralne wyposażone są w filtry i wyloty, którymi zanieczyszczone powietrze oraz kurz wydmuchiwane są poza dom.

Wydajność — odkurzacze centralne gwarantują znacznie wyższą moc niż odkurzacze tradycyjne.

window unit