Pn.-Pt.: 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Adres

Jędrzychowska 57A, Zielona Góra

+48 68 322 47 40

Zadzwoń do nas

Kotły gazowe

Wykonujemy instalacje kotłowni gazowych kondensacyjnych. Nasza firma podejmie się sporządzenia kompleksowej wyceny na podstawie zgromadzonej dokumentacji projektowej oraz wizji lokalnej w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Gwarantujemy najlepszy dobór kotłów gazowych i pozostałych urządzeń. Zapewniamy również sprawny i profesjonalny montaż na terenie Zielonej Góry i okolic.

Jakie są zalety kotłów gazowych?

Kotły gazowe zajmują stosunkowo mało miejsca, dlatego można je umieścić niemal w każdym pomieszczeniu, które spełnia wymagania budowlane. Najczęściej mają formę wiszącą, co znacznie ułatwia montaż i wykonanie instalacji w kotłowni gazowej. Kotły gazowe charakteryzują się doskonałą efektywnością energetyczną, dzięki czemu możemy polecić te urządzenia wszystkim osobom, którym zależy na lepszej energooszczędności i większej wydajności w domu. Prowadzimy sprzedaż kotłów gazowych od najlepszych producentów, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że wszystkie produkty spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa i jakości.

Gazowe kotły kondensacyjne gwarantują pełne wykorzystanie energii paliwa, zapewniając jego optymalne i wydajne zużycie. Dzięki temu możesz skutecznie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w swoim domu! To obecnie jedne z najchętniej wybieranych modeli kotłów gazowych – zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli instytucji czy lokali użytkowych.

Kategorie
About
We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.